Yhteystiedot


Anitta Keskitalo, Johtaja 

050-310 2995 anitta.keskitalo@laitila.fi


Marja Vuorela, Palvelusihteeri  

044-7005 367 marja.vuorela@laitila.fi



PALKE 5


Irene Suvanto, Työnjohtaja puutyöosasto, kokoonpano-osasto

050-388 1589 irene.suvanto@laitila.fi


Annikki Mäkinen, Työnjohtaja metalliosasto ja kierrätyskeskus

040-188 29 15 annikki.makinen@laitila.fi




PALKE 7


Alisa Kähkönen, Ohjaaja päivätoimintaosasto 

044-716 0285 alisa.kahkonen@laitila.fi 


Maria Kantonen, Ohjaaja monitoimiosasto 

050-388 1586 maria.kantonen@laitila.fi


Sonja Laine, Ohjaaja käsityöosasto, Putiikki 

050-518 0605 sonja.laine@laitila.fi


Sina Tuominen, Ohjaaja kokoonpano-osasto

050-388 1585 sina.tuominen@laitila.fi