Yhteystiedot


Anitta Keskitalo, Johtaja 

050-310 2995 anitta.keskitalo@laitila.fi


PALKE 5


Marja Vuorela, Palvelusihteeri  

044-7005 367 marja.vuorela@laitila.fi


Irene Kiiski, Työnjohtaja puutyöosasto, kokoonpano-osasto 

050-388 1589 irene.kiiski@laitila.fi


Torsti Karuranta, Työnjohtaja metallityöosasto

050-388 1590 torsti.karuranta@laitila.fi


PALKE 7


Päivätoimintaosasto 

044-716 0285 


Maria Kantonen, Ohjaaja monitoimiosasto 

050-388 1586 maria.kantonen@laitila.fi


Sonja Laine, Ohjaaja käsityöosasto 

050-518 0605 sonja.laine@laitila.fi


Kirsi Paananen, Ohjaaja kokoonpano-osasto

050-388 1585 kirsi.paananen@laitila.fi